POLECANE WZORY
BEZPIECZNE I CERTYFIKOWANE TUSZE

Nasze produkty składają się z dwóch elementów: 1) białe lub inne jednokolorowe buty i 2) projekt, który jest umieszczony na butach w procesie drukowania, a następnie utwardzony termicznie. Oferowane przez nas buty pochodzą z oficjalnego kanału dystrybucji w Europie. Nasza technologia druku Brother używa farb, które są przetestowane i certyfikowane (patrz poniżej świadectwa) na pełną zgodność z CPSIA (The Consumer Product Safety Improvement Act).

JAKOŚĆ
PRZEJRZYSTOŚĆ
KOLORY
CZYSTOŚĆ
ZAMÓWIENIA HURTOWE

Chcesz złożyć zamówienie większych ilości? Możemy dostarczyć nawet setki unikalnych trampek personalizowanych według Twojego projektu. Prezenty firmowe, gadżety marketingowe, obuwie hostess, czy nagrody konkursowe, buty klubowe, drużyny sportowej czy wszelkie inne pomysły. Skontaktuj się z nami i dowiedz o ceny, terminy produkcji i dostawy.

TWORZYSZ GRAFIKI, MALUJESZ LUB RYSUJESZ?

Twoje prace mogą się znaleźć także na butach. Ciekawy pomysł? Wypróbuj nowe medium dla twojej grafiki, malarstwa czy rysunków. Skontaktuj się z nami i dowiedz się jak dzięki współpracy stworzyć własną kolekcję butów, podzielić się swoją sztuką z innymi i zarobić przy tym trochę pieniędzy.

NASI KLIENCI NA ŚWIECIE
PRZYGOTUJ SWÓJ PIERWSZY PROJEKT